Ana SayfaÖne ÇıkanlarHangi 6. Medya Günleri Oturumundan Daha Çok Keyif Alacaksın?

Hangi 6. Medya Günleri Oturumundan Daha Çok Keyif Alacaksın?

ODTÜ Medya Topluluğu olarak düzenlediğimiz 6. Medya Günleri 23-24 Mayıs’ta MM-25’te gerçekleşecek. Medya ile ilgili birçok farklı alandan konuşmacılar ile gerçektireceğimiz etkinliğimize herkesi bekliyoruz.

Şimdi testi çözerek sana en uygun konuşmacı ve oturumu bulabilirsin!

Kaç girişlisin?

Geçen sene düzenlediğimiz 5. Medya Günleri'nde en çok kim ilgini çekti?

Haber kaynağı olarak hangisini kullanıyorsun?

MM-25 nerededir?

ODTÜ Medya Topluluğu'nun en çok beğendiğin üretimi hangisi?

6. Medya Günleri'ni nereden duydun?

Aşağıdaki konulardan hangisi daha çok ilgini çekiyor?

Free elective olarak aşağıdaki derslerin hangisini almayı isterdin?

Oturum aralarında hangi ikramları tatmak istersiniz?

Hangi 6. Medya Günleri Oturumundan Daha Çok Keyif Alacaksın?
Evrim Kepenek

Evrim Kepenek! Hocam sen en çok Evrim Kepenek oturumundan keyif alacaksın. Girdiğin her ortamda kadın haklarını ve çeşitli azınlık grupların karşı karşıya kaldığı ayrımcılığı konuşuyorsun. Çocuklar, istismar, taciz gibi başlıklar dikkatini çekiyor ve hep sosyal konulara kafa yoruyorsun. Ataerkiye beslediğiniz antipati de ortak noktalarınız. Seni Kepenek'in oturumunda aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. 23-24 Mayıs'ta görüşmek üzere!
Timur Akkurt

Hocam siz adeta bir medya gurmesi gibi hemen her tarzda haberi takip ediyorsunuz. Tabii teknolojiye bir tık daha eğiliminiz var gibi, gözümüzden kaçmadı. Bu durumda sizi kesinlikle uzun süre medya ve haber sektöründe görev almış, birbirinden farklı teknoloji alanlarıyla içli dışlı olan konuğumuz Timur Akkurt'un oturumuna katılmaya davet ediyoruz. E hazır gelmişken 23-24 Mayıs'ta, MM-25'te gerçekleşecek olan diğer oturumlara göz atmayı da unutmayın!
Kutsal Motor

Hocam, siz arkadaş ortamında sinefil lakabıyla çağırılan o insansınız. Bu sebeple YouTube üzerinden yayın yapan Kutsal Motor tam size göre. Sinema ağırlıklı bir üretim gerçekleştirmenin yanı sıra ülke gündemine ve kültür sanat sektörüne dair birçok meseleyi özgürce tartışan Kutsal Motor, 6.Medya Günleri konuklarının arasında. Bu keyifli oturumu ve daha nicelerini kaçırmamak adına hepinizi 23-24 Mayıs'ta MM-25'e bekliyoruz!
Dr. Öğr. Üyesi Ozan Yavuz

Hocam anladığımız kadarıyla siz medyada fotoğrafçılığa özel bir ilgi duyuyorsunuz. Bu yüzden de siz en çok Dr. Öğr. Üyesi Ozan Yavuz'un fotoğrafçılıkla ilgili oturumundan keyif alacaksınız. Bu arada hatırlatmak isteriz ki, Ozan Bey okulumuzun değerli akademisyenlerinden. Belki önümüzdeki senelerde kendisinin dersini almayı düşünebilir ve hocamızı yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. 23-24 Mayıs'ta görüşmek üzere!
Ünsal Ünlü

6. Medya Günleri’nin Ünsal Ünlü oturumu sizin için çok uygun hocam! Siz de ana akım haber kaynaklarının gündemi yansıtmaktan oldukça uzak olduğunu düşünenlerdensiniz. Ünsal Ünlü hem ana akım medyadaki hem de yeni medyadaki gazetecilik tecrübelerini paylaşmak üzere bizlerle olacak. Türkiye’deki gazeteciliği konuşacağımız oturumumuza katılmak için sizleri 24 Mayıs saat 20.00'de MM-25’e bekliyoruz!
Çiğdem Toker

Hocam siz tam Çiğdem Toker’in oturumundan keyif alacak kişisiniz. Hakkınızı aramaktan çekinmeyen, güncel olayları kaçırmayan, düşündüklerinizi söylemekten kaçınmayan bir kişisiniz. Çiğdem Toker’den öğrenmek ve ona sormak isteyeceğiniz konular olabilir. Önümüzdeki günlerde oturumuna gelerek bu fırsatı yakalayabilirsiniz. 23-24 Mayıs’ta görüşmek üzere!
Barış Atay

6. Medya Günleri’nin Barış Atay oturumu tam da size göre! Siz de yaşadığımız olumsuzlukların sebebinin siyasi ve sınıfsal olduğunu farkındasınız. Tüm baskılara ve sansürlemelere rağmen yine de bu düzeni değiştirmek için çaba sarf ediyorsunuz. Medyadaki sansür ve ülke gündemini Barış Atay’la konuşacağımız oturumumuzun yanı sıra diğer oturumları da kaçırmamak adına sizleri 23-24 Mayıs’ta MM-25’e bekliyoruz!
BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor

Bu platform Nish Digital tarafından desteklenmektedir.

POPÜLER İÇERİKLER