Ana SayfaÇöz Hocam!Şenlikte Başınıza Ne Gelecek?

Şenlikte Başınıza Ne Gelecek?

Kaç girişlisin?

Hangi Fakültedesin?

İçecek tercihin ne olacak?

Sihirli Değneğin Olsa Şenliğe Aşağıdakilerden Hangisini Getirirdin?

Şenlik Zamanı Olacak Sınavlarınla Nasıl Başa Çıkacaksın?

Nerede Yemek Yiyeceksin?

Ne Giyeceksin?

En Sevdiğin Renk Hangisi?

Şenlikte Başınıza Ne Gelecek?
Naz'la Devrim Arasında Mekik Dokuyacaksınız!

Hocam siz her arkadaş grubunun ihtiyacı olan o koca yürekli insansınız. Şenlikte herkesin en çok üşendiği anda Naz'a giden o uzun A4 yolunu aşıp siparişleri ihtiyaç sahiplerine ileteceğinizi görür gibiyiz. Arkadaşlarınız size sahip oldukları için gerçekten şanslılar fakat bir dahaki şenlikte daha sıkı bir şekilde stok yapmanızı öneririz, böylece eğlenceye kesintisiz devam edebilirsiniz.
Çimlerde Sızacaksınız!

Sahnenin ışıkları yüzünüze son bir kez vurduktan sonrasını hatırlamayacak, ertesi sabah yüzünüze vuran güneş ışığını anlamlandırmaya çalışacaksınız. Arada ne oldu, ne içtiniz, kimler sahneye çıktı, saat kaç ve hangi gündeyiz gibi sorular kafanızda dolaşmaya başlayacak. Ankara soğuğunda bir gece geçirmekten ve azami miktarda alkol tüketmekten mütevellit hem tuvalete gitmeniz gerekecek hem de su içmeniz. Sanıyoruz bu kadar betimleme yeter çünkü siz muhtemelen çimlerde sızmış olacaksınız.
Sarhoş Toplayacaksınız!

Yine bir şenlik... Bu sefer ben de dağıtacağım, gönlüme göre eğleneceğim diyerek başlayacak ama kontrol mekanizmanız yüzünden sarhoş toplayarak geçireceğiniz şenliklere bir yenisini daha ekleyeceksiniz. Kimi arkadaşınıza gecenin bir yarısı en sertinden bir kahve yapıp içirmeye çalışacak, kimi arkadaşınızı ise yatağına kadar taşıyacaksınız… İyi tarafından bakarsak, sonradan gülerek hatırlayacağınız anılarınıza bir yenisi daha eklenecek. Başka şenliklerde de sarhoş toplama aracı olarak devam etmeyi düşünüyorsanız size önerimiz, sessizce kaderinizi kabullenip, sarhoş arkadaşı susturmaya çalışarak enerjinizi boşa harcamamanız. Ya da bu ulvi görevinizden bir an önce istifanızı vermeniz…
Kütüp'te Ders Çalışmaya Çalışacaksınız!

Şenlik haftasına denk gelen midtermler mi dersiniz, şenlik sonrası akşamdan kalma girilecek olan quizler mi yoksa herkes Devrim’de eğlenirken yapılan midtermler mi bilmiyoruz ama hepsinin ortak yanı şenlik günü bile bizleri kütüphaneye hapsedecek olmaları… Maalesef ki bu durumun tek olumlu yanı kütüphanede kolayca yer bulabilmek olacak sanırım :’) Olsun hocam bir sonraki şenlikte umuyoruz ki böyle olmaz.
Bir Eşyanızı Kaybedeceksiniz!

Şenlikte siz, Devrim'de, MT sahnesinde, panayır alanında ya da neşenin bol olduğu herhangi bir yerde eğlencenin -ya da alkolün- dozunu fazla kaçırıp eşyalarınızı kaybedeceksiniz. Her şenlikten sonra Facebook gruplarına atılan kayıp eşya postlarından birini de sizin atmanız muhtemel. Umarız bir sonraki şenliğinizi eşyalarınız eksilmeden tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir eşyanızı da kaybederseniz üzülmeyin, gecenin sonunda ODTÜ dayanışma ruhuyla bir şekilde eşyalarınızı bulacağınıza inanıyoruz.
Kavgaya Karışacaksınız!

Aslında siz de gayet barışçıl bir insansınız hocam, birileri sizin bam telinize dokunmadığı sürece. O raddeye gelene kadar siz de yeterince sabredeceksiniz ama sizi kışkırttıkça kışkırtacaklar. Siz de kendinize hakim olamayıp kavga etmeye başlayabilirsiniz.. Ancak size tavsiyemiz, sizi kötü hissettiren davranışlarını ısrarla yapmaya devam eden insanlarla bırakın kavga etmeyi vakit bile ayırmamanız, olabildiğince uzaklaşmanız yönünde. Kulaklarınızı kapatıp derin bir nefes alarak beyninizi oksijenle, yüreğinizi coşkuyla doldurup şenliğin keyfini çıkartmaya çalışın hocam, unutmayın ki insanlar şenlik alanında kavga edenlerden pek hoşnut olmazlar, haklı bir gerekçeyle bile olsa… İnanın böylesi sizi ve katıldığınız şenliği daha anlamlı kılacak 🙂
Olaysız Dağılacaksınız!

Dansımı da edeyim, müziğimi de dinleyeyim, içkimi de içeyim ama bunları sessiz sakin yapıp tadında bırakayım insanısınız. Bütün eğlence bittikten sonra iyi geceler dileyip olaysız dağılan gruptan ve tadında bıraktığı için sonraki gün akşamdan kalma olmayıp pişman olmayan o sınırını bilen insan grubu… Birçok insan bu özelliğinizden dolayı size özeniyor olacak bizden söylemesi.
BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor

Bu platform Nish Digital tarafından desteklenmektedir.

POPÜLER İÇERİKLER