Ana SayfaÇöz Hocam!2023'te Seni Ne Bekliyor?

2023’te Seni Ne Bekliyor?

Akademik Durumun?

Bu Sene Kaç Eyleme Katıldın?

Ne Zamandır Sevgilin Yok?

Yılbaşında oynamayı en sevdiğin oyun nedir?

Yılbaşı İçkin Ne?

Yılbaşını Nerede Kutlayacaksın?

Hangi Yılbaşı Hediyesini Tercih Edersin?

Twitter Profil Fotoğrafında Ne Var?

Sosyal Medya Biyografilerinde Ne Yazıyor?

2023'te Seni Ne Bekliyor?
Bu Dönem "High Honor" Olacaksın!

Tebrikler! Verdiğiniz cevaplara göre bu dönem “High Honor” öğrencisi oluyorsunuz hocam. Yıllardır satisfactory, insufficient ve honor arasında gidip geldikten sonra, nihayet 2023 size high honor’u da getirecek. Geceleri gündüzlere katıp çalıştığınız günlerin, litrelerce içilen kahvelerin ve yoğun stresin ardından 2023 bir güneş gibi doğacak sizin için. Her yıl yeni bir başlangıç, mutlu yıllar!
Bu Dönem Prob'dan Çıkacaksın!

Tebrikler! Sorularımıza verdiğiniz cevaplara göre bu dönem probtan çıkacağınızı öngörüyoruz hocam. Eminiz ki SAIS'te unsatisfactory yazısını gördüğünüz günü unutmadığınız gibi probtan çıktığınız günü de unutmayacaksınız! Belki yaz okulunda kütüphanede dirseklerinizi çürüttünüz belki de "amaaan diğer dönem hallederim" diye tüm gemileri yaktınız. Hangisini tercih ettiğinizden emin değiliz ama bunlar için canınızı hiç sıkmayın hocam çünkü vaktinde iyi partilediniz!
Kampüste Hayatının Aşkıyla Tanışacaksın!

Hocam size çok iyi bir haberle geldik! 2022 size vaadettiklerini yerine getirmemiş olabilir hatta hiç vaadde bulunmamış da olabilir ama 2023 sizin için bambaşka bir yıl olacak. Hiç beklemediğiniz bir anda belki de hayatınızın aşkını bulursunuz! Geçtiğimiz yıl size ne yaşattı bilemiyoruz ama gelecek yılın sizin için çok güzel planları varmış. Kuşlar söyledi. Mutlu yıllar!
Yeni Bir Topluluğa Gireceksin!

Öncelikle mutlu yıllar hocam, MUTLU YILLAR! Bir süredir hayatınızda bir yenilik arıyorsunuz. Belki yeni bir hobi, yeni bir iş, yeni bir aşk… Tam olarak ne aradığınızı bilmiyoruz ama ODTÜ Öğrenci Toplulukları’nın kapıları size hep açık bunu biliyoruz. Yeni denizlere yelken açmaya niyetlendiğiniz bu yeni yılda umarız ait olduğunuz topluluğu bulur ve yeni bir size kavuşursunuz.
Şenliğe En Sevdiğin Grup Gelecek!

Müziğin sesini biraz kısın hocam, çünkü size çok güzel bir müjdemiz var. Evet bu sene o sene; müzik uygulamanızın sene özetinde yıllardır birinciliğini koruyan, evde tek kaldığınız an şarkılarını söylemeye başladığınız, çıkardığı albümlerden yaptığı turnelere kadar her şeyini ezbere bildiğiniz o grup Bahar Şenliği'ne gelecek! Şenlikte görüşmek üzere hocam, bol müzikli çok mutlu yıllar!
ODTÜ Direnişi Kazanacak!

Hocam anlaşılan 2023 uyanmak istemeyeceğin bir rüya gibi geçecek. Geride bıraktığımız senede sayısız kere Rektörlük önüne gittin, fizikten yürüdün, imzalar attın, yeri geldi mücadeleyi kampüs dışına taşıdın. 2023 tüm bu emeklerinin karşılığını verecek, sakın umutsuzluğa kapılayım deme; yemekhanede sırasız yemekler yenilecek, Rant Yolu'nda ağaçlar yeşerecek, Verşan Kök ODTÜ'ye Rektör olmayacak! Evet hocam, önümüzdeki yıl haklı direnişimiz kazanacak. Mutlu yıllar, dayanışmayla!
BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor

Bu platform Nish Digital tarafından desteklenmektedir.

POPÜLER İÇERİKLER