Ana SayfaÇöz Hocam!Hangi ODTÜ Ringisin?

Hangi ODTÜ Ringisin?

Nerede yaşıyorsun?

Bölümünüz nerede?

Derslere nasıl gidiyorsun?

Haftada kaç gün 08.40 dersin var?

Aktif bir gece hayatın var mı?

Sence hangisi ringden inmek için en etkili yöntemdir?

"Bütçe yetersizliği" durumunda yapılacak ilk şey nedir?

Hangi ODTÜ Ringisin?
Kırmızı-Sarı Ring

Hocam sen ortamların aranan ismi olduğun için kırmızı-sarı ringsin. Etrafındaki herkes seninle zaman geçirmek istiyor fakat kalabalıktan her birine zaman ayıramıyorsun. İnsanları biraz bekletmek gibi bir huyun olsa da onlara en lazım olduğun zamanlarda yanlarında bulunmak senin en önemli özelliklerinden. Hızlı hayatından dolayı seni yakalamanın zor olduğunu biliyoruz ama etrafındaki insanların sana çok ihtiyacı olduğunu da hatırlatıyoruz.
Mor Ring

Bir gece kuşu olduğun için sen mor ringsin hocam! Akşam saatlerinde yolculuk yapmayı seviyorsun. Ayrıca arkadaş grubunun koruyucu meleği olduğun da ortada. Tıpkı mor ringin geç saatlerde köpek sürülerinden kaçmak için bir kurtuluş yolu olduğu gibi sen de arkadaşlarını etraftaki saldırgan insanlardan koruyorsun. Ama arkadaşlarına dikkatli olmalarını öneririz hocam. Çünkü senin kalbine girmek A1’den mor ringe binebilmek kadar zor…
Mavi Ring

Hocam öyle bir ring mi var?
Turuncu Ring

08.40’ı olmayan kimsenin bilmediği, serap gibi bir görünen bir kaybolan o turuncu ringsiniz hocam! Kan, ter ve gözyaşının hakim olduğu çetin Ankara sabahlarında Hızır gibi yetişiyorsunuz. Yirmi dakikada dört sefer yapıyor, göreviniz bitince de kuytulara çekiliyorsunuz. Saat 08.40’ı geçince sizi kimse hatırlamasa bile siz bizim için hep en değerli ringsiniz!
Kahverengi Ring

Uzun ve zorlu bir metro yolculuğundayken akıllara gelip heyecan veren, metro çıkışı görüldüğünde herkesi peşinden koşturan kahverengi ringsin hocam! Ankara'nın ayazını unutturuyor, herkesin sabahına güneş gibi doğuyorsun. Yokluğun; stickerı olmayan araca biner gibi huzursuzluk, soğuk bir kış sabahı A1'den alle'ye yürür gibi acı veriyor. Senin sayende yeni bir güne başlamak için hala umudumuz var!
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor

Bu platform Nish Digital tarafından desteklenmektedir.

POPÜLER İÇERİKLER