Yenidoğan:

Yenidoğan

Hırsızlık, uyuşturucu, yol kesme, kan parası alma vs. Bunların hepsine Yenidoğan’da rastlayabilirsiniz. Kesinlikle araba ya da motorla gitmemeniz gereken bir yer. Motorunuz çalınır, arabanızın üzerine atlanır. Bir de kan parası denen bir para alırlar zorla. Mahalleye arabayla girerseniz anlamlandıramadığınız bir şekilde arabanızın üzerine bir adam atlar ve ona çarpmışsınız süsü verir. Sonrasında sizi şikayet etmemesi karşılığında kan parası adında bir miktar para ister ve vermek zorunda kalırsınız. Kısacası çok tehlikeli bir yerdir, gitmeyin.

Çukurambar:

Çukurambar

Çukurambar’a gidebilirseniz, eğer altınızda babet
çorabı, dar pantolon, bağrı açık bir gömlek, elektronik sigara, bıyık varsa. Yoksa gitmeyin.

 

 

Keçiören, Sanat Merkezi:

Ankara’nın en elit, ortamı en güzel(!) muhitlerinden değildir. Bitmemiş inşaatlar, hiçbir işe yaramayan kule, müthiş ortamlı hanımlar lokali, yeni projelerle hanımlar plajı…

Siteler:

Ehliyeti yeni aldıysanız ilk gitmeniz gereken yerdir Siteler. Şerit kavramının gereksizliğinden ve trafik ışıklarının hantallığından uzak, ticari ve pikaplarla enfes bir trafik deneyimini Siteler’de bulabilirsiniz. (Not: Mobilya almaya giderseniz adam ne diyorsa pazarlığı fiyatın %1’inden açın.)

Ulus Pavyonları:

Ulus pavyonlarında içi geçmiş ablalarla hiçbir psikolağa anlatamadığınız sırlarınızı anlatabilirsiniz. (Not: Pavyona gideceksiniz Maltepe’ye gidin.)

BONUS: ODTÜ İnşaat Mühendisliği:

ODTÜ 2017 Mezuniyet Töreni

Beyninizi yakmaya hazır olun! İsteyip de giremediğiniz, girip de çıkamadığınız, sizden bir o kadar nefret edip bir o kadar da ayrılmanıza izin vermeyen bölümdür. Dallas’ın Ceyar’ı, Asmalı Konak’ın Dicle’si, Fatmagül’ün yengesi ile karşılaşabileceğiniz; bu listede en uzak durmanız gereken bir numaralı mekandır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz