Ana SayfaÖne ÇıkanlarYasaklanan Hangi Etkinliğe Gitmelisin?

Yasaklanan Hangi Etkinliğe Gitmelisin?

Öncelikle şunu öğrenelim, hangi fakültedesin?

Peki kaç girişlisin?

En sevdiğin mevsim ne?

Onsuz yaşayamam dediğin şey ne?

Şu an nerede olmak istersin?

Arkadaşlarınla yapmaktan en çok keyif aldığın etkinlik ne?

Peki bu etkinlikte ne giyeceksin?

Son bir soru, bu etkinliğin sonunda ayık mısın?

Yasaklanan Hangi Etkinliğe Gitmelisin?
35. ODTÜ Bahar Şenliği

Hocam siz her detayı incelikle düşünülmüş, tüm olanaksızlıklara karşı öğrencilerin birlik olup ördüğü Bahar Şenliğine gidiyorsunuz. Toplulukların standlarına ve jazz sahnesine uğramayı unutmayın. Eğer olur da yalnız hissederseniz bizi Devrim'de, sevgi çemberinde bulabilirsiniz. İyi eğlenceler!
17. AKEK

Hocam siz Biyoloji ve Genetik Topluluğu'nun organize ettiği Aykut Kence Evrim Konferansı'na gidiyorsunuz! Her geçen gün bizi daha da karanlığa boğmaya çalışanlara inat önümüzü aydınlatacak olan bilimin meşalesini taşıyacak olanlardansınız! Tüm yasaklamalara rağmen biyolojik evrim gerçeğini konuşmaktan ve bilimi gelecek nesillere aktarmaktan geri durmadığınız için teşekkür ederiz. Umarız evrimin büyüleyiciliğinden bir kez daha etkilendiğiniz harika bir konferans deneyimi yaşarsınız!
THBT

Hocam siz ODTÜ Türk Halk Bilimi Topluluğu'nun düzenlediği Bağımsızlığın Ateşi etkinliğine gidiyorsunuz! THBT’de bir araya gelen tiyatro, dans ve müzik gibi, siz de gün geçtikçe farklı alanlarda parlayan bir ateş gibisiniz! Farklı kültürlerin birleştiği bu etkinlik gibi siz de farklılıkların birleştiği bir gökkuşağı gibi kapsayıcı ve dinamiksiniz. ODTÜ’deki yıldırıcı politikaların, ring sıralarının ya da yetiştiremediğiniz ödevlerin içinizdeki ateşi söndürmesine asla izin vermeyin ve hep böyle renkli, eğlence saçan, gün geçtikçe güzelleşen ve neşeli o insan olmaya devam edin!
Amatör Astronomi

Hocam siz tabiki ODTÜ Amatör Astronomi Topluluğunun düzenlediği 4. Astrobiyoloji Konferansına gidiyorsunuz! Siz Maden otoparkında gökyüzüne bakıldığında görünen yıldızlar kadar ışıl ışıl ve tıpkı topluluk etkinlikleri gibi engeller karşısında dimdik kalabilen bir yıldız çocuğusunuz! Başınızı kaldırıp gökyüzüne bakmanın sizin için hep heyecan verici bir tutku olduğunu biliyoruz! Maalesef varsayımlarınız doğru, Rektörlük önünde bir öğrenci formuna rastlama ihtimaliniz gökyüzündekinden daha düşük! Ama eminiz ki Astrobiyoloji Konferansında öğrenecekleriniz bununla sınırlı kalmayacak…
BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor

Bu platform Nish Digital tarafından desteklenmektedir.

POPÜLER İÇERİKLER